O Firmie

Biuro Rachunkowe JW udziela pomocy na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej oraz zajmuje się kompleksową obsługę księgową i kadrowo- płacową . Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek kapitałowych oraz spółek cywilnych. Posiadamy Certyfikat Księgowy o numerze 45220/2010 wydany przez Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla Biur Rachunkowych.

Każda firma wyróżnia się indywidualnymi cechami i potrzebami z zakresu księgowości, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie, aby sprostać potrzebom i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie Firmy. Wiemy jak ciężko jest prowadzić własny biznes w gąszczu niejasnych i wciąż zmieniających się przepisów, dlatego też przystosowaliśmy funkcjonowanie naszego biura do potrzeb klientów. Współpracując z naszym biurem mogą się Państwo skupić na kluczowych zadaniach związanych z rozwojem własnego biznesu, bez zamartwiania się o ciągłe zmiany w przepisach. Szanujemy czas naszych klientów i sami odbieramy oraz dostarczamy niezbędne dokumenty.* Dzięki współpracy oszczędzają Państwo, tak drogocenny czas, równocześnie otrzymując wysoką jakość usług księgowych oraz indywidualne podejście.

*- w granicach miasta Wrocławia

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego korzystamy z najlepszych programów księgowo-kadrowych dostępnych na rynku, przestrzegamy tajemnicy handlowej oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za całość świadczonych przez nas usług, co jest potwierdzone posiadanym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej naszego biura.

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem naszych usług oraz cennikiem.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.